KONST / Litografier / Färglitografi 14896019
nr 1489 6019
Lenny Clarhäll
(f. 1938), Sverige
Huvud med hatt. Signerad, färglitografi, numrerad 111/260. Bildmått: 41x49 cm
Lenny Clarhäll, svensk skulptör och bildkonstnär född maj 1938 i Timmersdala.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:26:42
9/9 08:52:00
Lenny Clarhäll
Läs mer om Lenny Clarhäll